Hani bazı an’lar vardır, insani delice düşüncelerin kucağına atar.

Gün gelir, her şeyden kaçıp kurtulmak duygusu sarıverir ruhunuzu.

Kalp atışlarınızın ritmi değişir. Yüreğiniz, göğsünüzü patlatırcasına çarpmaya başlar… Yaşadığınız şehre sığmaz olursunuz.

Hele bir de sizinle ayni duyguları ve ayni heyecanı yasayan arkadaşlarınız olursa… Sizi ne tutabilir, ne engel olabilir ki? Damarlarda coşkuyla akan kanın ısıttığı yürekleri ne serinletir ki? Soğuk bir kış günü yüreğiniz gibi kabarmış bir deniz. Ve delice sahili döven ak köpüklü dalgalar olabilir mi? Suratınıza tokat gibi çarpan bir deli yağmur ya da? Her şeyden kaçıp kurtulmak isterken sizi toprağa bağlayan yapışkan bir çamur engel olabilir mi ruhunuzu dizginlemeye?

Çam kokulu ormanlarda, kekik kokularının, bin bir çeşit çiçek kokusuyla karıştığı parkurlarda olağandışı bir gün yaşamak için sizi Jeep-Safari yapmaya davet ediyoruz. Her mevsimde ve her türlü hava koşulunda yapılması mümkün olan Jeep-Safari turları, eminiz ki size çok farklı duygular yaşatacak.

Özellikle bu aktiviteyi gelin birde doğu Karadeniz’in eşsiz Kaçkar dağlarında yapın.Dünyanın en zengin ve en güzel parkurlarına sahip Kaçkar dağlarında,cennetten kalma köşeleri görmek,doğal bitki örtüsü,endemik canlılarına rastlamak,yeşilin her tonuna doyarken,mor orman güllerinin arasından geçmek,essiz vadilerde,şelalelerde,benzersiz manzaralarda durup fotoğraf çekmek,hayallerinizin yaşama döndüğü gerçek anlar olacaktır.

Yağmur, kar,sis,bulutların arasında boşlukta durduğunuzu andıracak anlar, yakıcı bir güneş, tozlu yollar, çamurlu su birikintileri, , kamp ateşi, sucuk ekmek partileri, faaliyet sonrası hem serinlemek, hem de arınmak için girilen turkuaz rengi şelaleler hepsi sizi bekliyor.

Hem maceranın tadına varmak, hem de doğayla ve doğal koşullarla mücadele etmek, ekip arkadaşlarınızla tatlı bir yarışmanın keyfine varmak, ancak böyle bir safari deneyimi yaşamakla mümkün olur.

Ne dersiniz denemeye değmez mi?